Branża domenowa spotka się w Warszawie

14 października 2011 roku już po raz piąty osoby związane z branżą domen spotkają się na konferencji MeetDomainers. Poprzednie edycje tej imprezy odbyły się w Krakowie, Warszawie, Sopocie i Manchesterze.

W tym roku zaproponujemy Uczestnikom między innymi warsztaty „Negocjacje przy sprzedaży domen” oraz sesję poświęconą alternatywnym formom inwestowania wolnych środków finansowych. Na MeetDomainers nie zabraknie przedstawicieli organizacji, które rozdają karty na polskim i międzynarodowym rynku domen: będzie NASK (rejestr domen .pl), Aftermarket.pl (największa giełda domen w Polsce), Sedo czy NameDrive (potentanci na międzynarodowym rynku parkowania domen).

Kolejna atrakcja czekająca na Uczestników MeetDomainers to jedyna w Polsce aukcja domen na żywo. Dwa lata temu najdroższa domena lekarze.pl sprzedana na aukcji w Warszawie kosztowała 135 tysięcy złotych. Rok temu w Sopocie komplet startup.pl i start-up.pl został wylicytowany za 44 tysiące złotych. W sumie na trzech aukcjach w Polsce udało się sprzedać domeny za blisko 700 tysięcy złotych. Jeśli chcesz dowiedzieć się za ile sprzeda się twoja domena – wyślij propozycje swoich domen. Sprawdź szczegóły dotyczące aukcji.

Na Spotkaniu nie zabraknie też okazji do networkingu i bezpośredniego poznania wielu osób profesjonalnie zajmujących się inwestowaniem w domeny. Jak co roku na zakończenie konferencji odbędzie się impreza w jednym z popularnych klubów, gdzie będzie można rozmawiać o domenach (i nie tylko) w przyjaznej atmosferze.

MeetDomainers jest przeznaczone zarówno dla długoletnich „domainerów” jak również dla osób dopiero rozpoczynających swoją przygodę z „domainingiem” (forma inwestowania pieniędzy w domeny internetowe). Uczestnicy Spotkania chętnie dzielą się swoją wiedzą i doświadczeniem, a każdy zainteresowany domenami zostanie ciepło przyjęty przez „starych wyjadaczy” :)

Dla Czytelników Bloga mam dwa zaproszenia w promocyjnej cenie 369 złotych. Aby skorzystać z niższej ceny wystarczy w uwagach w formularzu rejestracyjnym dopisać „danieldryzek.pl”. Pierwsze dwie osoby skorzystają z promocyjnych warunków. Standardowa cena biletów obowiązująca do końca sierpnia wynosi 492 złote z VAT.Więcej informacji o MeetDomainers znajdziesz na stronie Spotkania: www.meetdomainers.eu.

Informacje o konferencji:

Termin: 14 października 2011 (piątek)
Miejsce: Warszawa, Polonia Palace Hotel

Dla kogo: inwestorzy domenowi, przedsiębiorcy prowadzący biznes w internecie, webmasterzy, specjaliści SEO, marketingowcy, agencje reklamowe

Cena (do 31 sierpnia 2011): 400 PLN + VAT
Rejestracja: http://meetdomainers.eu/rejestracja/

Daniel Dryzek – Organizator MeetDomainers

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

Połączenie z %s

Ta witryna wykorzystuje usługę Akismet aby zredukować ilość spamu. Dowiedz się w jaki sposób dane w twoich komentarzach są przetwarzane.

%d blogerów lubi to: