Nowy kierownik Działu Domen NASK

Dyrektor polskiego rejestru domen – Michał Chrzanowski – poinformował w emailu do Partnerów NASK o zmianie na stanowisku Kierownika Działu Domen. Nowym szefem został Paweł Goławski, który dotychczas pełnił funkcję pełnomocnika ds. jakości.

Poprzednim kierownikiem był Artur Piechocki, który pełnił tę funkcję od kwietnia 2010 roku. Wcześniej był prawnikiem tej instytucji. Artur Piechocki pozostanie w NASK na stanowisku Doradcy Dyrektora NASK do spraw prawnych i polityki domenowej.

Za Wikipedią:

Naukowa i Akademicka Sieć Komputerowa (NASK) – instytut badawczy, który pełni funkcję rejestru domen internetowych (DNS) .pl, domen ENUM (dla +48) oraz oferuje usługi teleinformatyczne (IP transit, dostęp do Internetu, sieci VPN, usługi VoIP oraz usługi WiMAX).

Z dniem 16 listopada 2009 r. dyrektorem NASK został płk Michał Chrzanowski, były Dyrektor Departamentu Bezpieczeństwa Teleinformatycznego ABW, mianowany na to stanowisko przez prof. Barbarę Kudrycką, Ministra Nauki i Szkolnictwa Wyższego. Michał Chrzanowski zajął I miejsce w konkursie na funkcję dyrektora NASK, ogłoszonym przez MNiSW.

Daniel Dryzek

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

Połączenie z %s

Ta witryna wykorzystuje usługę Akismet aby zredukować ilość spamu. Dowiedz się w jaki sposób dane w twoich komentarzach są przetwarzane.

%d blogerów lubi to: